Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Dacă fac de exemplu 50 tranzacții de schimb valutar ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Dacă fac de exemplu 50 tranzacții de schimb valutar între ...

Bună ziua! Dacă fac de exemplu 50 tranzacții de schimb valutar între 2 conturi personale/zi pentru a face câțiva banuti din diferenta de schimb valutar se considera frauda?
Multumesc!
Catalina97, utilizator