avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1914 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Dacă fac de exemplu 50 tranzacții de schimb valutar ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Dacă fac de exemplu 50 tranzacții de schimb valutar între ...

Bună ziua! Dacă fac de exemplu 50 tranzacții de schimb valutar între 2 conturi personale/zi pentru a face câțiva banuti din diferenta de schimb valutar se considera frauda?
Multumesc!
Ultima modificare: Vineri, 14 Octombrie 2022
Catalina97, utilizator

Alte discuții în legătură

Instiintare de plata creanta curtea de conturi vs dafls vs locatari AndreeaOMazilu AndreeaOMazilu Buna ziua. EU, dar si o parte din locuitorii cartierului ANL Brancusi am primit o instiintare de plata prin care ni se aduce la cunostinta ca avem ... (vezi toată discuția)
Obligatiile fiscale la vanzare parti sociale? zamora1984 zamora1984 Buna ziua. Sunt asociat cu inca cineva intr-o societate comerciala, fiecare dintre noi avand 50% parti sociale. Valoarea capitalului social este 30.000 lei. ... (vezi toată discuția)
Pfa in sistem real si facturare canada FilipB FilipB Buna ziua. Am infiintat un PFA si mi s-a ivit ocazia sa am un client din Canada. M-ar interesa cum se procedeaza cu facturarea. Am nevoie de ceva acte in ... (vezi toată discuția)