Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACT ADITIONAL MARIRE SALARIU IN CONCEDIU DE RISC ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACT ADITIONAL MARIRE SALARIU IN CONCEDIU DE RISC MATERNAL Buna ...

ACT ADITIONAL MARIRE SALARIU IN CONCEDIU DE RISC MATERNAL

Buna ziua,

In cazul unei salariate careia ar trebui conform politicii firmei sa i se mareasca salariul fiindca indeplineste o anumita vechime in societate, dar aceasta se implineste la in perioada de concediu de risc maternal se poate face actul aditional si marirea de salariu in timp ce salariata se afla in concediu de risc maternal?

Multumesc
Se poate face actul , dar isi va produce efectele la terminarea suspendarii c.i.m.
Va multumesc