Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii creștere minimul pe economie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

creștere minimul pe economie

Buna, sunt insarcinata, pana acuma am fost in concediu de risc maternal, urmeaza sa intru in concediu prenatal. Oare eu beneficiez de marirea de salariu, adica minimul pe economie, deoarece nu am primit deocamdată nici un act adițional cu marirea salariului, dar alti colegi din firma au primit deja.
Pe suspendarii c.i.m. nu se pot efectua modificari la c.i.m. . Prin urmare, la incetarea suspendarii c.i.m. veti primi si dvs actul aditional/decizia de majorare a salariului.
Mulțumesc frumos!