avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1822 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere de revizuire, cum o pot depune online la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere de revizuire, cum o pot depune online la tribunal? Multumesc. ...

Cerere de revizuire, cum o pot depune online la tribunal?

Am formulat cererea de revizuire intr-un dosar de contraventie, cum o pot depune online? Multumesc.
Ultima modificare: Joi, 20 Octombrie 2022
garetbora, utilizator
Cel mai recent răspuns: leonardy44 , utilizator 12:55, 20 Octombrie 2022
intrati pe saitul tribunalului sau a judecatoriei unde trebuie sa o depuneti,gasiti acolo adresele de e mail.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere revizuire Lungu Constantin Lungu Constantin De la Tribunal am primit respingerea actiunii la contestatie decizie de concediere, la fel si de la Curtea de Apel dupa recurs. Intrebarea este la ce instanta ... (vezi toată discuția)
Revizuire taxa de poluare danuza_dodo danuza_dodo Buna ziua, as dori sa fac o cerere de revizuire a taxei de poluare a unei sentinte din 2009. Spuneti-mi va rog frumos ce taxa de timbru tb sa platesc, am citit ... (vezi toată discuția)
Amanare depunere raport de expertiza ela30 ela30 Buna seara, Deoarece intre data primirii instiintarii prin posta privind efectuarea unei expertize si termenul de depunere era un interval care nu-mi ... (vezi toată discuția)