Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere de revizuire, cum o pot depune online la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere de revizuire, cum o pot depune online la tribunal? Multumesc. ...

Cerere de revizuire, cum o pot depune online la tribunal?

Am formulat cererea de revizuire intr-un dosar de contraventie, cum o pot depune online? Multumesc.
garetbora, utilizator
intrati pe saitul tribunalului sau a judecatoriei unde trebuie sa o depuneti,gasiti acolo adresele de e mail.