avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 946 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am incercat sa fac cerere pentru incalzire 2022-2023 ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am incercat sa fac cerere pentru incalzire 2022-2023 si mi s-a ...

Am incercat sa fac cerere pentru incalzire 2022-2023 si mi s-a spus la primarie ca nu mi se accepta cererea deoarece traiesc in concubinaj cu prietenul meu ( suntem impreuna de 2 ani si 7 luni) iar el acum doua saptamani a intrat la politie din sursa externa.

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Alte discuții în legătură

Adeverinta de venit dani84 dani84 Buna ziua, am si eu o dilema si as avea nevoie de un sfat. Sunt angajat la o multinationala in proba, pe o perioada de o luna, si sunt de 2 saptamanii. ... (vezi toată discuția)
Ajutor social alexander228 alexander228 Locuiesc la tara impreuna cu fata mea . Nu sunt casatorita dar traiesc in concubinaj ,iar cel cu care traiesc nu vrea sa ceara ajutor social. Din acest motiv ... (vezi toată discuția)
Repartitoarele de caldura mai sunt obligatorii pana in 2023? Rox_ Rox_ Repartitoarele de caldura mai sunt obligatorii? Stau la bloc si saptamana aceasta m-am certat cu domnul administrator din cauza acestor repartitoare. Am ... (vezi toată discuția)