Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara! Ma poate îndruma cineva care sunt pașii ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara! Ma poate îndruma cineva care sunt pașii de obținere ...

Bună seara!
Ma poate îndruma cineva care sunt pașii de obținere a certificatului de atestare profesionala Rar necesara deschiderii unui service auto?
Mulțumesc !