Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... S-a vândut un apartament in bloc ,cetateanul s-a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

S-a vândut un apartament in bloc ,cetateanul s-a apucat de renovat ...

S-a vândut un apartament in bloc ,cetateanul s-a apucat de renovat de un an merge bormasina,a desființat coloana de ventilatie(bucatarie,cămară,debara).Există vre-o posbilitate de al oprii si reface coloana distrusă?
Binenteles ca exista autoritati care dupa verificarea situatiei au competenta sa dispuna refacerea coloanei conform proiect tehnic constructie
Sesizati oficial directia corp control din primarie