Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... stie cineva daca a aparut deja noul model al ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

stie cineva daca a aparut deja noul model al contractului individual ...

stie cineva daca a aparut deja noul model al contractului individual de munca, dupa modificarile aduse se legea 2832022?
Nu s-a adoptat noul model-cadru al c.i.m.