avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba buletinul, ...

Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba buletinul, daca am vandut apartamentul unde aveam trecut domiciliul? El este inca in termen de valabilitate.
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 18:35, 2 Noiembrie 2022
Teoretic 15 zile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare buletin iulia.c iulia.c Bună ziua! Dacă am vândut apartamentul unde aveam domiciliul stabil, cât timp am la dispoziție pt a-mi schimba și buletinul? Mulțumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Bună ziua. am divorțat și trebuie să îmi schimb buletinul. ... Corinush0 Corinush0 Bună ziua. Am divorțat și trebuie să îmi schimb buletinul. Însă în câteva luni o să vindem și apartamentul unde am domiciliul. Pot să mi schimb în ... (vezi toată discuția)
Schimbarea domiciliului alex90tca alex90tca Buna dimineata,am si eu o intrebare daca ar putea cineva sa ma ajute cu un raspuns.Parintii mei au cumparat in anul 2003 un apartament,respectivii adica vechii ... (vezi toată discuția)