Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba buletinul, ...

Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba buletinul, daca am vandut apartamentul unde aveam trecut domiciliul? El este inca in termen de valabilitate.
Teoretic 15 zile.