avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 890 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare buletin
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare buletin

Bună ziua! Dacă am vândut apartamentul unde aveam domiciliul stabil, cât timp am la dispoziție pt a-mi schimba și buletinul?
Mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Justitiarul711 , utilizator 20:05, 14 Ianuarie 2020
15 zile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba buletinul, ... Valentina1998 Valentina1998 Buna ziua, in cat timp am obligatia de a imi schimba buletinul, daca am vandut apartamentul unde aveam trecut domiciliul? El este inca in termen de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. am divorțat și trebuie să îmi schimb buletinul. ... Corinush0 Corinush0 Bună ziua. Am divorțat și trebuie să îmi schimb buletinul. Însă în câteva luni o să vindem și apartamentul unde am domiciliul. Pot să mi schimb în ... (vezi toată discuția)
Domiciliul sotilor pe cartea de identitate TANASENASTASA TANASENASTASA buna seara.in 2009 m-am casatorit in tara dar pt ca trebuia sa plecam in afara tarii ca altfel pierdeam serviciul si eu si sotul meu,nu am avut timp sa schimb ... (vezi toată discuția)