Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Daca am o masina sub sechestru la fisc o pot radia ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Daca am o masina sub sechestru la fisc o pot radia daca nu mai ...

Daca am o masina sub sechestru la fisc o pot radia daca nu mai functioneaza sa nu mai platesc impozit?
Atat timp cat asupra bunului autoritatile au dispus masura sechestrului asiguratoriu nu puteti opera modificari la autoritatea fiscala
Numai dupa incheierea cercetarilor si conditionat de concluziile procurorului se va clarifica situatia, eventual sa dispuneti dupa propriul interes
Unde se afla depozitat vehiculul?
Daca vehiculul se afla depozitat in spatial dv privat ati putea solicita procurorului sa dispuna radierea fiscala