Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, se poate anula de comun acord o conventie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, se poate anula de comun acord o conventie matrimoniala ...

Buna ziua, se poate anula de comun acord o conventie matrimoniala de separare de bunuri imediat ce a fost facuta? Sau trebuie asteptat un an pt a o schimba la loc?
Regimul il puteti schimba peste un an.
Ce motiv de anulare aveti?