Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Cum pot cere recalcularea pensiei ? Trebuie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Cum pot cere recalcularea pensiei ? Trebuie să angajez ...

Buna ziua.
Cum pot cere recalcularea pensiei ?
Trebuie să angajez neapărat un avocat?
Va multumesc mult.
Faceti o cerere la CJP, in scris, cu nr. de inregistrare/ data. Anexati documente suplimentare care sa justifice cererea dvs. de recalculare a pensiei.