Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara. Cu profund respect va rog sa ma ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara. Cu profund respect va rog sa ma informati,in masura ...

Buna seara.
Cu profund respect va rog sa ma informati,in masura timpului disponibil,daca, pensionar fiind din 2020,pot sa solicit sa se ia in considerare veniturile suplimentare reprezentand ore suplimentare,ore de noapte, premii, care pot fi dovedite cu adeverinta la recalcularea pensiei si daca da care sunt pasii de urmat pentru a beneficia de acest lucru.
Va multumesc pentru timpul acordat.
Buna ziua!
Cu toate actele suplimentare pe care le detineti ,mergeti la casa teritoriala de pensii.
Va multumesc mult.