Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... AM DE PLATIT O SULTA DUPA IESIREA DIN INDIVIZIUNE ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

AM DE PLATIT O SULTA DUPA IESIREA DIN INDIVIZIUNE ...

Bună seara .AM DE PLATIT O SULTA DUPA IESIREA DIN INDIVIZIUNE SI NU STIU UNDE UNDE SI CUM O POT PLATI.NU AM VORBITOR CU PARTEA ADVERSA DAR AS VREA SA PLATESC INAINTE DE A MI PUNE EXECUTARE .VA ROG AJUTATI MA TREBUUE SA FIE UN MOD SA POT PLATI INAINTE.MULTUMESC
Nu mai scrieti cu majuscule!
Vb cu partea adversa sa va dea un cont si sa mergeti la notar sa dea declaratie c q primit banii si ca nu mai are pretentii.