Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Sunt pensionar militar si din pensia mea mi se opresc ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Sunt pensionar militar si din pensia mea mi se opresc CAS si ...

Sunt pensionar militar si din pensia mea mi se opresc CAS si CASS.
In ideea ca vreau sa imi caut un job FULL-TIME mai mi se opresc aceste doua contributii sau doar una?
Aveti aici detalii.
[ link extern ]