avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Excelenta lege! Intrebare: sun la 112 sau ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Excelenta lege! Intrebare: sun la 112 sau la sectia ...

Buna ziua. Excelenta lege! Intrebare: sun la 112 sau la sectia de Politie de care apartin?
Cel mai recent răspuns: RODICA HANES , utilizator 16:35, 21 Noiembrie 2022
Pentru coerenta discutiei este necesar sa furnizati date relevante
In ce speta nu cunoasteti ce autoritate trebuie sa apelati??
Scuze, ma refeream la Legea 302/2022 pentru modificarea alineatului (1) al articolului 64 din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr.195/2002 privind circulaţia pe drumurile publice, ce a fost publicată, în cursul zilei, în Monitorul oficial nr. 1.107 și care se aplica de duminică, 20.11.2022..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Politia locala imi cere datele conducatorului auto pt amenda mihai1985d mihai1985d Buna ziua, Am gasit azi in parbriz, o \"instiintare\" din partea Politiei locale Sect 4, in care mi se cere sa furnizez datele soferului. Stiu ca a aparut ... (vezi toată discuția)
Punctul 26 din ordonanța nr.1/2022 se aplică la 90 de zile ... Legendarul11 Legendarul11 Punctul 26 din ordonanța nr.1/2022 se aplică la 90 de zile de la publicarea în monitorul oficial? (vezi toată discuția)
Auto inmatriculat strainatate poate fi condus in romania peste 90 zile? Ana_Steflea Ana_Steflea Buna ziua , Daca ma poate ajuta cineva as vrea sa stiu daca pot conduce un autoturism inmatriculat in strainatate mai mult de 90 de zile de la introducerea ... (vezi toată discuția)