Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Excelenta lege! Intrebare: sun la 112 sau ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Excelenta lege! Intrebare: sun la 112 sau la sectia ...

Buna ziua. Excelenta lege! Intrebare: sun la 112 sau la sectia de Politie de care apartin?
Pentru coerenta discutiei este necesar sa furnizati date relevante
In ce speta nu cunoasteti ce autoritate trebuie sa apelati??
Scuze, ma refeream la Legea 302/2022 pentru modificarea alineatului (1) al articolului 64 din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr.195/2002 privind circulaţia pe drumurile publice, ce a fost publicată, în cursul zilei, în Monitorul oficial nr. 1.107 și care se aplica de duminică, 20.11.2022..