Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Vrea să iau concediu acu din 15 Decembrie.
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Vrea să iau concediu acu din 15 Decembrie.

Buna ziua. Vrea să iau concediu acu din 15 Decembrie, pot intra in ianuarie cu el? Am 21 de zile..
Mulțumesc
george-neagu, moderator
Buna ziua!
Sigur ca puteti.Se considera concediu de odihna aferent anului 2022.

www.avocatnet.ro/articol_528...
Mulțumesc,super

Alexandrarares a scris:

Buna ziua!
Sigur ca puteti.Se considera concediu de odihna aferent anului 2022.

www.avocatnet.ro/articol_528...