avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 201 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Vrea să iau concediu acu din 15 Decembrie.
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Vrea să iau concediu acu din 15 Decembrie.

Buna ziua. Vrea să iau concediu acu din 15 Decembrie, pot intra in ianuarie cu el? Am 21 de zile..
Mulțumesc
Ultima modificare: Miercuri, 23 Noiembrie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: daisy_florin , utilizator 20:43, 23 Noiembrie 2022
Buna ziua!
Sigur ca puteti.Se considera concediu de odihna aferent anului 2022.

www.avocatnet.ro/articol_528...
Mulțumesc,super

Alexandrarares a scris:

Buna ziua!
Sigur ca puteti.Se considera concediu de odihna aferent anului 2022.

www.avocatnet.ro/articol_528...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua. urmează să intru in concediu de odihnă iar apoi ... diana23ingrid diana23ingrid Bună ziua. Urmează să intru in concediu de odihnă iar apoi aș vrea să intru in cm apoi prenetal. Câte zile de concediu am pe anul 2021? 1,75 * nr de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. sunt angajată în carul unei primării. mai am 5 ... emilyB emilyB Bună ziua. Sunt angajată în carul unei primării. Mai am 5 zile de concediu de odihnă aferente anului 2022 neefectuate până în prezent. Poate primarul ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu de odihna inainte de ccc georgianasorina georgianasorina Buna ziua, ma intereseaza cum se calculeaza concediul de odihna pe anul 2020 daca eu incepand cu 01.04.2020 intru in concediul prenatal. Calculul il fac 21 ... (vezi toată discuția)