Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună. în prima.instanta sectia penala fiind ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună. în prima.instanta sectia penala fiind judecatoria de câte ori se poate ...

Bună. în prima.instanta fiind judecatoria de câte ori se poate face calea de atac. și unde la ce instanță. mulțumesc
Buna ziua, depinde de obiectul dosarului.