Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia anticipata si pensia anticipata partiala Buna ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia anticipata si pensia anticipata partiala Buna ziua , as ...

Pensia anticipata si pensia anticipata partiala
Buna ziua , as dori sa stiu cand ar putea sa iasa sotul meu la pensie anticipata , fiind nascut in 04.06.1964 , si avand o vechime in campul muncii , la ora actuala de 40 de ani .
Buna ziua!
Se poate pensiona la 60 de ani.
Gasiti aici detalii.
[ link extern ]
Vă mulțumesc frumos !
Va rog frumos sa-mi scrieti cat este penalizarea la pensia anticipata , adica la 60 de ani ?!