Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună. în prima.instanta fiind judecatoria sectia ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună. în prima.instanta fiind judecatoria sectia penala cazul ...

Bună. în prima.instanta fiind judecatoria sectia penala cazul furt.De câte ori se poate face calea de atac,fata de hotărârea dată in prima Instanta,și unde la ce instanță. mulțumesc
Calea de atac este apelul.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat