Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... De unde putem recupera statutul asociației de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

De unde putem recupera statutul asociației de proprietari?

Statut asociatie pe proprietari
Documentele asociatiei de proprietari pot fi recuperate fie de la serviciul specializat din primarie ,fie de la instanta de judecata care a acordat personalitatea juridica
Va mulțumesc!

ynocentta a scris:

Documentele asociatiei de proprietari pot fi recuperate fie de la serviciul specializat din primarie ,fie de la instanta de judecata care a acordat personalitatea juridica