Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara ,as vrea sa ma mut cu iubitul meu pentru ca ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara ,as vrea sa ma mut cu iubitul meu pentru ca nu ma ...

Buna seara ,as vrea sa ma mut cu iubitul meu pentru ca nu ma mai înțeleg cu părinții și știu ca aceștia nu o sa se schimbe !Sunt certuri mereu iar eu nu ma mai simt bine in casa cu ei ,certuri si vorbe urate si înjurături sunt in fiecare zi,era sa fiu violată de fostul unchi asta ar fi si un motiv de ce vreau sa plec ca nu ma simt bine sa l văd aproape zilnic cu frate miu (nimeni nu știe faza cu el in afara de iubitul meu),bătută de zisa mama am fost de multe ori si vrând cateodata sa mor din cauza ei.Am 16 iar el 21 dacă plec cu el de buna voie ii poate face ceva lui?
moldovanroxana37, utilizator