Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Pot recupera costurile unui bransament electric daca ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Pot recupera costurile unui bransament electric daca spatiul ...

Pot recupera costurile unui bransament electric daca spatiul comercial a fost preluat de alta firma
Aveti dreptul legal,in baza documentelor de instalare bransament electric sa solicitati amiabil detinatorului spatiului recuperarea c/v racord electric
Era de preferat ca astfel de conventii /acoperire c/v bransamente sa fie solutionate anterior incheierii documentelor de tranzactionare bun imobil
Daca nu solutionati amiabil,analizati oportunitatea unui demers in instanta de judecata