Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Daca esti amarât mai platesti apa la bloc ? O familie ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Daca esti amarât mai platesti apa la bloc ? O familie , 4 pers.nu ...

Daca esti amarât mai platesti apa la bloc ? O familie , 4 pers.nu este trecuta la plata apei consumate .Nici un banut, este zero pe lista ! Motivatia presed. :nu consuma apa ! Deci nu spala nu bea apa nu foloseste wc cum se poate ? Ce trebuie facut ?
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati date relevante
Locatarii detin aparate individuale contorizat consum utilitati?