avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună ziua!Dacă bugetul unei instituții publice nu ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună ziua!Dacă bugetul unei instituții publice nu este afișat ...

Bună ziua!Dacă bugetul unei instituții publice nu este afișat la avizier unde pot face sesizare?Mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 23:54, 22 Decembrie 2022
La instituția respectiva, în primul rând. Apoi, la tribunalul în a cărei competență administrativ jurisdicțională se află localitatea unde se găsește instituția respectivă.
Păi la instituția respectivă refuză să îmi dea număr de înregistrare pentru sesizări sau cereri...

Kyandra a scris:

La instituția respectiva, în primul rând. Apoi, la tribunalul în a cărei competență administrativ jurisdicțională se află localitatea unde se găsește instituția respectivă.

~ Conținut șters la cerere ~
la prefectura

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Hartuirea morala la locul de munca marselina marselina As dori să imi spuneti , in calitate de functionar publoic, cui mă adrese in primul rand in momentul in care simt ca sunt hartuit la locul de muncă? (vezi toată discuția)
Bună ziua!dacă într-o instituție publică secretarul refuză ... SorinAsg SorinAsg Bună ziua!Dacă într-o instituție publică secretarul refuză să îmi dea număr de înregistrare pentru un referat/cerere unde pot face plângere și cum ... (vezi toată discuția)