Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună ziua!Dacă bugetul unei instituții publice nu ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună ziua!Dacă bugetul unei instituții publice nu este afișat ...

Bună ziua!Dacă bugetul unei instituții publice nu este afișat la avizier unde pot face sesizare?Mulțumesc anticipat!
La instituția respectiva, în primul rând. Apoi, la tribunalul în a cărei competență administrativ jurisdicțională se află localitatea unde se găsește instituția respectivă.
Păi la instituția respectivă refuză să îmi dea număr de înregistrare pentru sesizări sau cereri...

Kyandra a scris:

La instituția respectiva, în primul rând. Apoi, la tribunalul în a cărei competență administrativ jurisdicțională se află localitatea unde se găsește instituția respectivă.

~ Conținut șters la cerere ~
la prefectura