Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Știe cineva unde se află arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Știe cineva unde se află arhiva fostei fabrici ...

Bună ziua,
Știe cineva unde se află arhiva fostei fabrici de ciorapi APOLLO BUCUREȘTI?
MULȚUMESC ANTICIPAT!
Solicitati informaţii la Arhivele Municipiului Bucureşti (Direcţia Municipiului Bucureşti)