Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva ICTB, (FCTB, APACA)
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva ICTB, (FCTB, APACA)

Bună ziua, o întrebare legata de cartea de munca. Unde se află arhiva fostei fabrici Fabrica de Confecții și Tricotaje București (FCTB, ICTB,APACA)
Dacă se poate o adresa de e-mail, unde se poate face o cerere pentru obținerea cărții de munca.
Vă mulțumesc
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Arhiva ICTBucuresti fosta (APACA, FCTB) nu este la adresa descrisă de dvs.
//Christian

Cornel Vasile a scris:

Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

In mesaj era mentionat "incercati ".... nu ca se afla.

Daca sustineti ca nu este , atunci intrebati la Serviciul Municipiului Bucuresti al Arhivelor Nationale...poate stiu ei.