Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Apaca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Apaca

Buna ziua! Unde gasesc arhiva Apaca? Matusa mea vrea sa isi scoata cartea de munca, nu are lichidarea facuta! Cum trebuie sa procedez,unde sa ma duc? Poate solicita cartea de munca cu buletinul provizoriu? Multumesc!
Incercati la CONFLUX SA - Bucureşti Sectorul 5, Str. SABINELOR, nr. 8.
[ link extern ]

Conflux a fost infiintata in 1991, odata cu divizarea si reorganizarea celei mai mari fabrici de confectii textile din Romania – Intreprinderea de Confectii si Tricotaje Bucuresti - ICTB
Multumesc!