avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara ,mama mea a lucrat la APACA Bucuresti, cum ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara ,mama mea a lucrat la APACA Bucuresti, cum poate recupera ...

Buna seara ,mama mea a lucrat la APACA Bucuresti,cum poate recupera anii pentru a depune dosarul de pensie ?Multumesc
Cel mai recent răspuns: Liana2337 , utilizator 13:12, 4 Februarie 2024
Trebuie sa obtineti adeverinta de venituri, sporuri si grupa de munca de la detinatorul de arhiva.
Puteti sa incercati aici: CONFLUX SA - Bucureşti Sectorul 5, Str. SABINELOR, nr. 8. [ link extern ]
Incercati aici: ICTB, fosta APACA, Bucuresti - arhiva la SC ARCHIVUM, Contact - 0346801843. Numar disponibil Luni - Vineri, intre orele 14.00-16.00, [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Detinator arhive neagabi neagabi Buna ziua, M-ar interesa, daca stiti, cine este detinatorul arhivelor fostei ITLPP Peco Ploiesti, devenita SC Petrotrans SA Ploiesti prin 1991. Va multumesc. (vezi toată discuția)
Arhiva apaca Gabry23 Gabry23 Buna ziua! Unde gasesc arhiva Apaca? Matusa mea vrea sa isi scoata cartea de munca, nu are lichidarea facuta! Cum trebuie sa procedez,unde sa ma duc? Poate ... (vezi toată discuția)
Arhivele iiruc ioan1892 ioan1892 Buna ziua,am si eu o intrebare,tatal meu a lucrat la IIRUC,si are nevoie o adeverinta de la detinatorul legal al arhivelor IIRUC Service Bucuresti din perioada ... (vezi toată discuția)