Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara ,mama mea a lucrat la APACA Bucuresti, cum ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara ,mama mea a lucrat la APACA Bucuresti, cum poate recupera ...

Buna seara ,mama mea a lucrat la APACA Bucuresti,cum poate recupera anii pentru a depune dosarul de pensie ?Multumesc
Trebuie sa obtineti adeverinta de venituri, sporuri si grupa de munca de la detinatorul de arhiva.
Puteti sa incercati aici: CONFLUX SA - Bucureşti Sectorul 5, Str. SABINELOR, nr. 8. [ link extern ]
Incercati aici: ICTB, fosta APACA, Bucuresti - arhiva la SC ARCHIVUM, Contact - 0346801843. Numar disponibil Luni - Vineri, intre orele 14.00-16.00, [ link extern ] /