Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună-ziua, cum se poate dovedi ca o persoana ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună-ziua, cum se poate dovedi ca o persoana lucrează în MAI, ...

Bună-ziua, cum se poate dovedi ca o persoana lucrează în MAI, veniturile lor nefiind raportate la ANAF. Mai exact copilul a devenit major, și cu încadrare directa din sursa externa lucrează acum în cadrul Mai, în prezent tatălui i se retine pensia alimentara cu titlu executoriu, deoarece s-a stabilit perioada pana la împlinirea vârstei de 26 ani, copilul nu urmează facultate, s-a angajat la politie, are acum 21 ani
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc frumos!
Simplu în cadrul procesului se solicita prin intermediul.instantei la locul de munca sau.la alte instituții abilitate ITM,ANAFrelatii..