Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Am primit în luna iulie un card social de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Am primit în luna iulie un card social de alimente,pt.pensionari, ...

Buna ziua! Am primit în luna iulie un card social de alimente,pt.pensionari, dar nici până în ziua de azi nu am primit nici o sumă pe el. Cui aș putea să mă adresez?
Cardurile sociale au fost alimentate in mai multe transe. Sunati la emitentul cardului indicat in adresa atasata acestuia ( aveti mentionate toate datele necesare in plic).
Ei mi-au dat indicații strict despre card și despre aplicație și mi-au spus că nu au ei informatii despre banii de pe card…