Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Reobtinere act original succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Reobtinere act original succesiune

Buna ziua! Se mai poate obtine alta foaie legalizata pentru o succesiune obtinuta la judecatorie, avand in vedere faptul ca am incurcat-o cu o copie la xerox.
Mai usor poate fi sa cereti originalul de unde l-ati dat si sa-l inlocuiti cu o copie xerox.
Dosarul dvs. este cu siguranta in arhiva judecatoriei. Incercati cu o cerere scrisa la presedintele judecatoriei.
Obțineți o copie legalizata de pe hotărârea respectiva care are aceeași valoare cu originalul..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat