Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara Am nevoie de o informatie Dau sala pt prima ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara Am nevoie de o informatie Dau sala pt prima data Am ...

Buna seara
Am nevoie de o informatie
Dau sala pt prima data
Am platit la posta 89 lei + 5 lei alta taza=94 lei
Daca voi pica sala, va trebui sa mai platesc cei 94 lei? Care este procedura?
Buna seara!
Dupa cate stiu eu,taxa se plateste o singura data.Chitanta ramane atasata la dosar.