Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vă rog să - mi trimiteți și mie Ordinul 50 / 1990, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vă rog să - mi trimiteți și mie Ordinul 50 / 1990, actualizat ...

Vă rog să - mi trimiteți și mie Ordinul 50 / 1990, actualizat și pentru art.143, din anexa 2 (din august 1994) .Am nevoie pentru recalcularea pensiei cu grupa a II a de muncă
Il gasiti aici: [ link extern ]
Multumesc !