avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. Am un cazier luat in 10.09.2022(expira in ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. Am un cazier luat in 10.09.2022(expira in martie) ...

Buna ziua. Am un cazier luat in 10.09.2022(expira in martie) ..retin ziua ca atunci a fost ziua mea
Numai stiu pe unde l am pus si am nevoie pt examen auto
Pot merge la ghiseul de caziere sa iau altul pt examen auto sau numai in martie am drept?
Cel mai recent răspuns: Madalina Pascu , Avocat 19:28, 10 Ianuarie 2023
Puteti solicita altul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis de conducere suspendat ACManuela ACManuela Buna ziua, Mi-a fost retinut permisul pe o perioada de 90zile. Mentionez ca sunt incepator si perioada se prelungeste automat cu inca 30 zile daca nu sustin ... (vezi toată discuția)
Risc conducere cu permisul suspendat ALIN_33 ALIN_33 Buna ziua, Va rog sa cititi urmatoarea povestioara : Pe 7 martie 2010 mi-a fost suspendat permisul pentru depasirea cu 62 KM/h a vitezei legale la ... (vezi toată discuția)
Declaratie falsa, conducere fara permis categoria a, insa avand categoria b dorex dorex Buna ziua, Va rog, daca se poate, sa ma puteti ajuta cu un sfat. In 2007 circulam in centrul Bucurestiului cu motocicleta, cu prietena mea, fara insa a avea ... (vezi toată discuția)