Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. Am un cazier luat in 10.09.2022(expira in ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. Am un cazier luat in 10.09.2022(expira in martie) ...

Buna ziua. Am un cazier luat in 10.09.2022(expira in martie) ..retin ziua ca atunci a fost ziua mea
Numai stiu pe unde l am pus si am nevoie pt examen auto
Pot merge la ghiseul de caziere sa iau altul pt examen auto sau numai in martie am drept?
Puteti solicita altul.