Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum se poate recupera valoarea tichetelor auto 2022 ce ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum se poate recupera valoarea tichetelor auto 2022 ce urmeaza ...

Cum se poate recupera valoarea tichetelor auto 2022 ce urmeaza a expira iar clientul nu si-a primit masina comandata la dealer, conform contractului?
Va referiți la Programul Rabla?
da, scuze . Rabla 2022
lasati masina. ati primit factura de la dealer? programul acesta e o plimbare de documente
adriandimitriu, utilizator
Factura pentru avansul achitat desigur.
factura pentru masina. de la data confirmarii in sistem a predarii masinii vechi, aveti 300 zile de valabilitate. dupa aceea, suma este pierduta
adriandimitriu, utilizator