Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Un angajat poate avea 2 CIM-uri cu norma intreaga?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Un angajat poate avea 2 CIM-uri cu norma intreaga?

Buna ziua,

Un angajat poate avea 2 CIM-uri cu norma intreaga? 1 CIM la stat cu program de lucru 7:30 - 15:30 , si un al doilea CIM la o firma privata cu program de lucru 15:30 - 23:30 ? Prin urmare, programul de lucru nu se suprapune. Mentionez ca la al doilea CIM se va lucra de acasa.

Multumesc!
gyagya, utilizator
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...