Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Codurile CAEN la noul punct de lucru?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Codurile CAEN la noul punct de lucru?

Trebuie sa autorizez codurile CAEN la noul punct de lucru ?
Vreau sa inchiriez un apartament pentru a il trece ca punct de lucru ,trebuie sa si trec ce coduri caen desfasor acolo?
La Reg. Com. am completat o fisa cu autorizarea codurilor caen la sediu sau la terti. Dar nu imi amintesc daca scria autorizarea codurilor caen la sediu/punct de lucru sau doar la sediu.
Noi in prezent avand sediu cu activitate
george-neagu, moderator
Da, veți autoriza acele coduri caen pe care le veți desfășura la adresa punctului de lucru și apoi, dacă e cazul, veți obține și autorizațiile necesare pentru acel punct de lucru.