avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Codurile CAEN la noul punct de lucru?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Codurile CAEN la noul punct de lucru?

Trebuie sa autorizez codurile CAEN la noul punct de lucru ?
Vreau sa inchiriez un apartament pentru a il trece ca punct de lucru ,trebuie sa si trec ce coduri caen desfasor acolo?
La Reg. Com. am completat o fisa cu autorizarea codurilor caen la sediu sau la terti. Dar nu imi amintesc daca scria autorizarea codurilor caen la sediu/punct de lucru sau doar la sediu.
Noi in prezent avand sediu cu activitate
Ultima modificare: Joi, 12 Ianuarie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 12:25, 12 Ianuarie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, veți autoriza acele coduri caen pe care le veți desfășura la adresa punctului de lucru și apoi, dacă e cazul, veți obține și autorizațiile necesare pentru acel punct de lucru.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inchiriere apartament - punct de lucru? Radu85 Radu85 Buna ziua, Va prezint situatia in care am nelamuriri: - detin PFA cu sediu social la propriul domiciliu (comert pe internet) - detin un (alt) apartament ... (vezi toată discuția)
Cod caen punct de lucru vasilemihaela23 vasilemihaela23 La un punct de lucru al societatii am autorizate mai multe coduri caen si acum vreau sa scot un cod dintre ele si celelalte coduri sa ramana ... (vezi toată discuția)
Completare obiect de activitate bettyna bettyna Buna ziua, Sper ca poate cineva sa ma ajute Firma la care lucrez s-a hotarat sa completeze obiectul de activitate ( sa adauge cateva coduri caen dar care ... (vezi toată discuția)