Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Termen pt cerere (dupa castigarea procesului) pt ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Termen pt cerere (dupa castigarea procesului) pt virarea ajutorului de deces

Buna ziua, am obtinut castig de cauza in procesul cu Casa de pensii pt acordarea ajutorului de deces pt tatal meu care a fost magistrat. Am primit si motivarea actiunii si as dori sa stiu daca este vreun termen anume pt a adresa o cerere catre Casa de pensii in sensul virarii banilor in contul meu. Mai exact in cât timp de la primirea motivarii trebuie sa adresez acea cerere. Multumesc.
Josephine2016, utilizator
Nu exista niciun termen, puteti face cererea.