avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Societate Comerciala in pericol de dizolvare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Societate Comerciala in pericol de dizolvare

Buna seara,
Am o speta privind societatea comerciala si as dori cateva raspunsuri. Nu pot posta public problemele cu care ma confrunt si as fi recunoscatoare daca v-as putea expune in privat situatia. Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:47, 16 Ianuarie 2023
Puteti contacta in privat unul din consultantii Forumului.
www.avocatnet.ro/Consultanti...
Ultima modificare: Luni, 16 Ianuarie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme la locul de munca iuliy iuliy Buna ziua. Doresc un sfat in legatura cu un litigiu de munca. Sunt functionar public intr-o institutie publica si din cauza unor discutii cu seful mi s-a ... (vezi toată discuția)
Se poate amenaja loc de fumat în unitățile sanitare ? Petri75 Petri75 Buna seara, mă confrunt cu o problema privind locul de fumat. În sediile Direcției de sănătate publica sau in curtea acestora se poate amenaja Loc ... (vezi toată discuția)
Caut ajutor juridic (contra cost) într-un litigiu cu primăria ... Adrian Horatiu Adrian Horatiu Caut ajutor juridic (contra cost) într-un litigiu cu Primăria pt o mașină ridicata. Dacă ma poate ajuta cineva va rog mesaj privat și ii trimit actele ... (vezi toată discuția)