Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Societate Comerciala in pericol de dizolvare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Societate Comerciala in pericol de dizolvare

Buna seara,
Am o speta privind societatea comerciala si as dori cateva raspunsuri. Nu pot posta public problemele cu care ma confrunt si as fi recunoscatoare daca v-as putea expune in privat situatia. Va multumesc anticipat.
Puteti contacta in privat unul din consultantii Forumului.
www.avocatnet.ro/Consultanti...
Cornel Vasile, Consilier juridic