Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la aceasta intrebare? ...

Buna ziua. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la aceasta intrebare?
DOBANDA ANUALA EFECTIVA (DAE), se aplica lunar la rata creditului, sau anual?
Ex. DAE=2.202
Rata lunara 215 euro
Ce rata lunara voi plati incontinuare?
Multumesc, Livia Codru