Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii fise de post
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

fise de post

Am nevoie de un model de fisa postului pe postul de REDACTOR. Cine ma poate ajuta ca am innebunit cautand. Multumesc pentru ajutor.Adresa mea de email este
ppsc_ina@yahoo.com
ajutor, utilizator
Incercati pe acest forum la documente.
Buna ziua,
As avea nevoie de fisa postului pentru montator pereti si plafoane ghips - carton ,ma puteti ajuta!
Multumesc!
ANGY27 a scris:

Buna ziua,
As avea nevoie de fisa postului pentru montator pereti si plafoane ghips - carton ,ma puteti ajuta!
Multumesc!

Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]