avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 871 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii fise de post
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

fise de post

Am nevoie de un model de fisa postului pe postul de REDACTOR. Cine ma poate ajuta ca am innebunit cautand. Multumesc pentru ajutor.Adresa mea de email este
ppsc_ina@yahoo.com
Ultima modificare: Vineri, 22 Ianuarie 2010
ajutor, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:47, 1 Septembrie 2011
Incercati pe acest forum la documente.
Buna ziua,
As avea nevoie de fisa postului pentru montator pereti si plafoane ghips - carton ,ma puteti ajuta!
Multumesc!
ANGY27 a scris:

Buna ziua,
As avea nevoie de fisa postului pentru montator pereti si plafoane ghips - carton ,ma puteti ajuta!
Multumesc!


Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proceduri operationale pt compartimentul resurse umane veronicam veronicam Va rog sa-mi trimitetri cateva modele de proceduri operationale pentru compartimentul resurse umane (vezi toată discuția)
Fise post CarlaE CarlaE Buna ziua! As avea si eu nevoie de urmatoarele fise de post daca ma puteti ajuta: 112004 - Director societate comerciala 261103 - consilier ... (vezi toată discuția)
Fisa postului montator aparate de aer conditionat Leiaabc Leiaabc Buna ziua! Am si eu nevoie, daca este cu putinta, de o fisa de post pentru functia de montator aparate de aer conditionat. Adresa mea este ... (vezi toată discuția)