Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara din nou deranjez.....am un copiluț cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara din nou deranjez.....am un copiluț cu dizabilități ...

Bună seara din nou deranjez.....am un copiluț cu dizabilități grad/grav în imobilul care locuit de 23de ani este proprietar fostul socru .....însă plățile la utilități le fac eu (nu dețin nimic pe numele meu)....întrebarea este ....copilul meu ar putea primi acest card ptr plata facturii la lumina?!mulțumesc
In situatia precizata minorul detinator de decizie/certificat de incadrare in grad de handicap beneficiaza de card de energie