Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lipsa fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lipsa fisa post

Buna seara tuturor.
Daca lucrez de 2 ani la o firma si nu am primit fisa postului ci doar cateva decizii. Pot fi declarate nule semnaturi ale mele pe diferite documente (de exemplu procese verbale de receptie etc. ) ?
nu !
de ce ar fii nule ?
1. Nu pot fi declarate nule deoarece vi s-a permis sa semnati astfel de documente, nu ati semnat de capul dvs.
2. Dar de unde v-a venit ideea cu nulitatea?
Ar fi mai bine pentru mine .
pvsilviu a scris:

Ar fi mai bine pentru mine .

=D>
poate ne spuneti si noua de ce ?
1. Lipsa fisei postului nu va absolva de eventuale nereguli in activitatea dvs.
2. In cel mai fericit caz pentru dvs. puteti invoca faptul ca nu ati stiut bine ce aveti de facut, in lipsa fisei postului.