Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua! Ma interesează cam cât durează si ce ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua! Ma interesează cam cât durează si ce acte sunt ...

Buna ziua! Ma interesează cam cât durează si ce acte sunt necesare în vederea căsătoriei unui cetatean roman cu a unui cetățean non european care domiciliază in Europa. Mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Unde intentionati sa realizati casatoria?
În România

ynocentta a scris:

Unde intentionati sa realizati casatoria?