Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Mai este necesar programarea pentru depunerea actelor ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Mai este necesar programarea pentru depunerea actelor pentru ...

Mai este necesar programarea pentru depunerea actelor pentru a-ți renoi buletinul?
~ Conținut șters la cerere ~