Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pe certificatul de invaliditate am gradul 3, medie, cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pe certificatul de invaliditate am gradul 3, medie, cu drept ...

Pe certificatul de invaliditate am gradul 3, medie, cu drept de munca/patru ore. Am depus dosarul la casa de pensii Bucuresti.
Voi lua 1125 (caz boala) indenimzatia ninima plus ani de munca? am 14 ani de munca.

Va multumesc!
Nu o sa aveti doua pensii,doar una.
Veti beneficia de pensie unica