Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna mama mea are o pensie de 1960 lei si un ajutor ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna mama mea are o pensie de 1960 lei si un ajutor handicap ...

Buna
mama mea are o pensie de 1960 lei si un ajutor handicap 374 lei,deci peste 2000 lei totalul. Nu va primi card de energie?
Sau ajutorul handicap nu intra in total?
~ Conținut șters la cerere ~