avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 873 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna mama mea are o pensie de 1960 lei si un ajutor ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna mama mea are o pensie de 1960 lei si un ajutor handicap ...

Buna
mama mea are o pensie de 1960 lei si un ajutor handicap 374 lei,deci peste 2000 lei totalul. Nu va primi card de energie?
Sau ajutorul handicap nu intra in total?
Cel mai recent răspuns: udith , utilizator 10:51, 7 Februarie 2023
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua!de ce copii cu pensii de urmas nu se incadreaza la ... Marinecu George Stefan Marinecu George Stefan Buna ziua!De ce copii cu pensii de urmas nu se incadreaza la voucherul pentru energie?Oare nu sunt si ei beneficiarii legii cu caracter special?De ce la ... (vezi toată discuția)
Conform constituției discriminarea pe criterii de vârstă, ... George1000 George1000 Conform constituției discriminarea pe criterii de vârstă, sex, rasa, religie e ilegală. Conform OUG cu ajutorul pe energie se va da doar la pensionarii cu ... (vezi toată discuția)
Oameni buni, intreb pentru o prietena...pe bune! ani lucrati ... hdlt hdlt Oameni buni, intreb pentru o prietena...pe bune! Ani lucrati in ro 21, ing chimist. Iese la pensie cu 1500????? N-a avut salariu mare, a lucrat in cooperatie ... (vezi toată discuția)