Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent bunici creștere nepoti
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent bunici creștere nepoti

Buna seara! Ma puteti ajuta cu o informatie? va rog....Bunicile pot beneficia de vreun ajutor pentru creșterea nepoților ? Am vazut pe net articole conform cărora bunicile ar putea beneficia de suma de 1500 ron pentru creșterea nepoților. O fi adevarat, sau?Va multumesc anticipat.
ana-cer, moderator